Технічний відділ - [Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області]
Державне агентство водних ресурсів України

Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області


Актуально

      Одним із напрямків діяльності обласного управління водних ресурсів - організація заходів, пов’язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист населених пунктів і земель у зоні впливу водних об’єктів.
   
   А саме: впровадження у життя «Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро у Полтавській області на період до 2021 року».

Спеціалістами технічного відділу здійснюється супровід об’єктів будівництва від обгрунтува ння намірів виконання природоохоронних заходів (розгляд питання на технічній раді) до повної реалізації проектів ( надання допомоги у складанні запитів про виділення коштів, оформлення пакету документів для фінансування робіт, здійснення технічного нагляду за ходом будівництва, оформлення матеріалів передачі в експлуатацію будови).
        

збільшити зображення

  Будівельні роботи виконуються також за участі водогосподарських організацій, що підпорядковуються Полтавському облводресурсів.   
  
 
 
 
 

Громадське слухання за ініціативи голови Полтавської ОДА

З метою залучення інвесторів, обласним управлінням проводяться технічні наради, презентації, громадські слухання за участю депутатів різних рівнів, органів місцевого самоврядування, спеціалістів відповідного напрямку діяльності.

      

Розчистка та регулювання
р.Многа у Чорнухинському районі

Близько 3,8 тис. км середніх і малих річок Полтавщини потребує розчистки, екологічного покращення, підвищення водності та упорядкування. 11 населених пунктів Полтавщини користується привізною водою. Питання будівництва водогонів залишається не вирішеним.

Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі селища Градизьк для захисту Державного геологічного пам'ятника гори "Пивиха"

       Понад 40 % виділених коштів направлено на боротьбу із водною стихією на Кременчуцькому водосховищі, де внаслідок вітрохвильового навантаження та різких коливань рівнів води руйнується берег, і все, що знаходиться на ньому зникає під водою. На сьогоднішній день захищено 13,2 км берегової смуги. Потребує захисту – 43,9 км.

      

Поліпшення технічного стану гідровузла
Марківського водосховища на території
Марківської сільської ради Кобеляцького району

Одним із основних пріоритетних напрямків боротьби з паводками, повенями, підтопленням на території області є: відбудова та капітальний ремонт гідротехнічних споруд, реконструкція руслових шлюзів, гребель тощо.


banner_pravo.jpg
bannerf.jpg
banner1.jpg
banner_3.jpg
banner_2.jpg
160_80.jpg
baner_minprirod.jpg
dva.jpg
oda2.jpg
obl-rada.jpgРозроблено спеціалістами управління © - 2016