Перелік послуг - [Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області]
Державне агентство водних ресурсів України

Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області


Актуально

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 26 жовтня 2011 р. N 1101
Київ


Про затвердження переліку платних послуг,
які надаються бюджетними установами,
що належать до сфери управління
Державного агентства водних ресурсів

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Затвердити перелік платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів, згідно з додатком.
2. Міністерству екології та природних ресурсів разом з Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі затвердити порядок визначення вартості та надання послуг, зазначених у переліку, затвердженому цією постановою.
3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.


Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70

Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1101
ПЕРЕЛІК платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів

читати>>>>>~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Збільшити зображення

Надання столярних послуг

      На межі Дніпропетровської та Полтавської областей у селищі Нехвороща розташовано столярний цех Новосанжарського міжрайонного управління водного господарства. Спеціалістами столярного цеху пилорамою та на 14-ти станках різного призначення виконуються окремі послуги підприємствам всіх форм господарювання, населенню, юридичним та фізичним особам.
      Реалізуються замовлення із розпилювання деревини, виготовлення окремих виробів для вікон, дверей, підлоги чи перекриття із матеріалу замовника. В квітні цього року за договором Решетилівському цегельному заводу було виготовлено партію звичайних та полегшених європіддонів для цегли.
      Бажаючим співпрацювати детальну інформацію про ці роботи можна отримати за тел. (05344) 3-16-81, 3-28-84

Збільшити зображення

      

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Збільшити зображення

Корчуємо старі сади

      Зовсім не використовується в сільськогосподарському виробництві багато земель, що зайняті старими насадженнями садових культур, які вже давно не плодоносять.
      В той же час, відповідно до статті 209 Земельного кодексу України та спільного наказу Міністерства аграрної політики України й міністерства фінансів України №58/136 від 27.02.2002 «Про затвердження порядку використання коштів Державного бюджету України на оплату робіт із докорінного поліпшення земель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.04.02 за №411/6699, на докорінне покращення таких земель дозволяється використовувати кошти, що надходять до бюджетів усіх рівнів у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
      З метою своєчасного і ефективного використання таких коштів, їх розпоряднику (він же – замовник) усіх форм господарювання (в т.ч. сільським і селищним радам) дозволяється використовувати це джерело фінансування на цілий перелік робіт із покращення земель та їх захисту. Зокрема, корчування списаних лісових і багаторічних плодових насаджень.
      Хорольським міжрайонним управлінням водного господарства на 10 га списаного старого саду Шишацької сільської ради Хорольського району проводиться корчування механізованою ланкою бульдозеристів на МК-21(Т-170) та ДТ-75.
      Детальніше про умови виконання робіт із корчування старих дерев, культуртехнічних та інших земляних робіт інформацію можна отримати за телефонами: (05362) 3-35-88, 3-37-77; (0536) 72-61-36, 72-61-37

             

banner_pravo.jpg
bannerf.jpg
banner1.jpg
banner_3.jpg
banner_2.jpg
160_80.jpg
baner_minprirod.jpg
dva.jpg
oda2.jpg
obl-rada.jpgРозроблено спеціалістами управління © - 2016