Дорадчий центр - [Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області]
Державне агентство водних ресурсів України

Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області


Актуально

Інформаційно-дорадчий центр

      28 грудня 2007 року в приміщенні адмінбудівлі обласного управління водних ресурсів відкрито інформаційно-дорадчий центр.

     Метою його створення є сприяння розвитку системи екологічного виховання, інформування населення, підготовки професійних кадрів і спеціалістів водного господарства, підвищення рівня екологічної культури і свідомості громадян, поінформованості сільгосптоваровиробників і забезпечення реалізації науково-технічної політики у водному господарстві та у сфері меліорації земель.

      Основним завданням інформаційно-дорадчого центру є надання інформаційно-консультативних та дорадчих послуг з питань меліорації, експлуатації гідротехнічних споруд і водних об’єктів, впровадження передових технологій.

      Тут представлені законодавчі акти з питань меліорації і водного господарства, нормативно-правові документи Держводагентства України, рішення місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування, директиви, інструктивні та інші матеріалами.

      Стенди, плакати, схеми та інші наочні засоби висвітлюють діяльність облводресурсів, його структуру, основні завдання, зони діяльності, перелік водних об'єктів області, інспекційну діяльність з питань раціонального використання, охорони та відтворення водних ресурсів, а також водогосподарські видання.

      В приміщенні інформаційно-дорадчого центру обласного управління водних ресурсів проводяться щотижневі наради начальника управління, засідання технічної ради облводресурсів, семінари, круглі столи з питань реалізації державної політики розвитку водного господарства.

banner_pravo.jpg
bannerf.jpg
banner1.jpg
banner_3.jpg
banner_2.jpg
160_80.jpg
baner_minprirod.jpg
dva.jpg
oda2.jpg
obl-rada.jpgРозроблено спеціалістами управління © - 2016